Neden oburiks?
Ücretsiz Sepet ve Alışveriş Sistemi

Oburiks, asteriks Sezara karşı :)
Bir araba 1 milyon TL olmamalı, bir telefon 10 bin lira olmamalı, herşey bu kadar pahalı olmamalı. Yemek siparişinden komisyon da olmamalı.
Niye olsun ki:)

Restoranlar, marketler, su bayiileri için yepyeni bir düzen. Oburiks.com herkes için daha iyi. Vereceğiniz komisyonu müşterilerinize indirim olarak sunun. Bol bol kampanya olsun. Müşteri de mutlu olsun, işletme sahibi de...
Birşey yapmalı;)
İşletme sahibi misin? Şuraya tıkla, formu doldur, güzelce doldur. Adresini, telefonunu güzelce yaz. Formu doldurduktan hemen sonra sisteme "Mağaza Girişi'nden " giriş yapıp ürünlerini eklemeye başlayabilirsin. Formu doldurduktan sonra bir whatsapp no'su göreceksin oraya bi merhaba demen iyi olur:). Bu kadar basit. Ha bir de destek ol, sayfanı sosyal medyanda paylaş. Eşe dosta haber et. Burası bizim. Hadi bakalım.
oburiks.com Türkiye'nin her ilindeki restoran, market ve su bayii gibi işletmeler için ücretsiz / komisyonsuz sipariş sistemi sunar.
oburiks.com bunun karşılığında firmalardan herhangi bir ücret talep etmez.
Tamamen kendinize özel kampanyalar / indirimler oluşturup internet üzerindeki sanal dükkanınıza ücretsiz sahip olursunuz.
Bağımsız / Özgür Sanal Mağaza
Firma iletişim bilgilerinizi girin, müşterileriniz ister sistem üzerinden online sipariş verebilsinler ister telefon yada diğer sosyal medya platformlarından (facebook, instagram, twitter, linkedin) gibi size ulaşabilsinler.
oburiks.com kendinize ait bir web sitesine sahip oluyormuşcasına özgür bir platform sunar.
Hemen firmanızı ekleyin!
Firmanızı hemen eklemek için tıklayın

Firmanızın / restoranınızın iletişim bilgilerini, ürünlerini / fiyatlarını bize iletin hemen kendi sanal alışveriş dükkanınıza sahip olun.

LÜTFEN BU NUMARAYI YEMEK SİPARİŞİ VERMEK İÇİN ARAMAYINIZ!

İletişim için Tel : 0507 224 35 11

Whatsapp : 0507 224 35 11

E-Posta : [email protected]

Facebook : https://www.facebook.com/ooburiksSon Eklenen Restoranlar